Роз'яснення

Підписуйтеся на новини від наших сторінок у Facebook або Twitter, заходьте на сайт і в меню "Відкриті конкурси" обирайте в критеріях ГУНП у Вашій області. Коли знайдете конкурс за потрібною Вам вакансією, подивіться, чи є в ньому вакансії в управлінні/відділі/відділенні поліції, що Вас цікавить.
Для цього можна клікнути на номері конкурсу прямо в таблиці в першому стовпчику, або якщо Ви вже перейшли у конкурс, то зліва, де опис конкурсу, натиснути кнопку "Переглянути повністю". У вікні, що відкриється, слід опуститися вниз і подивитися "Розподіл вакансій". Якщо вакансії є, перейдіть до анкети і заповніть її, вказавши, що Ви хочете служити саме у тому управлінні/відділі/відділенні, що Вас цікавить.
Поки це можливо лише так. Але ми працюємо над розробкою сервісу розсилки інформації про конкурси по певних ознаках, в тому числі і по місцезнаходженню вакансій. Коли буде готово, обов'язково з'являться відповідні публікації на сторінках та на сайті.
Якщо Ви не отримали на електронну пошту повідомлення про підтвердження анкети чи інше, роз'яснюємо:
- система працює на відправлення повідомлення, але не може контролювати, чи вказали Ви адресу вірно, чи надійшло Вам повідомлення, чи не потрапило воно у спам і чи не трапилися інші негаразди вже із відісланим повідомленням.  І я хочу Вас завірити, що система працює в штатному режимі, фіксує нормальне відправлення повідомлень і ніяких проблем із цим не виникало вже довгий час;
- Ваші анкети моніторяться періодично, ми виправляємо очевидні помилки в адресі електронної пошти (в доменах), але не можемо вгадати Ваші вірну адресу повністю.
Отже, майте на увазі, що:
- перед тим, як звертатися до працівників Сектору, слід перевірити директорію “Спам” у Вашій поштовій скрині на предмет наявності нашого повідомлення там;
- на надходження повідомлення може піти певний час в залежності від багатьох факторів, зачекайте мінімум годину і перевірте скриньку ще раз. Вказані фактори від нас не залежать;
- якщо Ви вказали невірну електронну адресу, то Ви можете заповнити анкету із вірною адресою через одну годину після заповнення першої анкети. Не раніше, оскільки інші анкети із Вашими даними будуть відкидатися, але через одну годину непідтверджені анкети видаляються. Змінити адресу у вже відісланій анкеті неможливо. Такий механізм пов'язаний із безпекою Ваших персональних даних, віднесіться із розумінням;
- анкети завантажуються із сайту тільки один раз на годину, отже повідомлення про надходження анкети до працівника сектору може надійти протягом години після підтвердження анкети.
І 2 великі прохання до всіх:
-перевіряйте уважно адресу електронної пошти при заповненні анкети. Краще - скопіюйте її із екрану Вашої електронної скрині та вставте у відповідне поле, щоб бути впевненим в тому, що Ваша скриня дійсно працює і що адреса вірна;
-якщо Ви вже проходили конкурс раніше і певна адреса вже успішно використовувалася для надсилання Вам повідомлень, то зареєструйтеся з її використанням у Кабінеті та заповнюйте анкету після входу на сайт. При цьому ця адреса автоматично вставляється в анкету (звичайно, якщо вона не із тих, що потрапили під санкції);
- все, що тут написано, написано на сайті в інструкціях по діях при заповненні анкети і після цього. Будь ласка, читайте уважно і багато негараздів можна буде уникнути.
Ми робимо все для Вас, але і Ви, будь ласка, допоможіть собі: сприймайте заповнення анкети та її підтвердження як перший етап відбору до поліції.

УВАГА!

У разі порушення Ваших прав під час проведення конкурсного відбору на службу в поліцію, у тому числі, вимагання неправомірної вигоди, Ви можете звернутися за тел.:

+38(044) 254-77-77, +38(050) 425-48-44

з 9.00 до 17.00 щодня, окрім вихідних та святкових днів

Телефон Департаменту внутрішньої безпеки для повідомлень про правопорушення, пов’язані з корупцією, чи інші протиправні дії, вчинені співробітниками правоохоронних органів:

+380 (50) 352 72 77