Прізвище | Ім'я | По батькові | Рейтинг | Обрані для служби підрозділи в порядку пріоритету |
---|---|---|---|---|
Кружиліна | Ольга | Федорівна | 119 | Нікопольський відділ, Дніпровське районне відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Саксаганське відділення (Криворізький відділ), Солонянське відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Апостолівське відділення (Нікопольський відділ), |
Курило | Юлія | Костянтинівна | 117 | Петропавлівське відділення (Павлоградський відділ), |
Шулевський | Віталій | Владиславович | 112 | Кам’янський відділ, Криничанське відділення (Кам’янський відділ), Верхньодніпровське відділення (Жовтоводський відділ), Царичанське відділення (Новомосковський відділ), П’ятихатське відділення (Жовтоводський відділ), Магдалинівське відділення (Новомосковський відділ), Новомосковський відділ, Нікопольський відділ, Індустріальне відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Перещепинське відділення (Новомосковський відділ), Покровське відділення (Синельниківський відділ), Тернівське відділення (Павлоградський відділ), Петропавлівське відділення (Павлоградський відділ), Дніпровське районне відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Солонянське відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Синельниківський відділ, Криворізьке районне відділення (Криворізький відділ), Саксаганське відділення (Криворізький відділ), Апостолівське відділення (Нікопольський відділ), |
Тупа | Катерина | Євгеніївна | 112 | Саксаганське відділення (Криворізький відділ), Криворізьке районне відділення (Криворізький відділ), Дніпровське районне відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Солонянське відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Індустріальне відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Кам’янський відділ, Нікопольський відділ, Новомосковський відділ, Синельниківський відділ, Криничанське відділення (Кам’янський відділ), Верхньодніпровське відділення (Жовтоводський відділ), П’ятихатське відділення (Жовтоводський відділ), Апостолівське відділення (Нікопольський відділ), Магдалинівське відділення (Новомосковський відділ), Перещепинське відділення (Новомосковський відділ), Царичанське відділення (Новомосковський відділ), Петропавлівське відділення (Павлоградський відділ), Тернівське відділення (Павлоградський відділ), Покровське відділення (Синельниківський відділ), |
Маслюкова | Галина | Степанівна | 111 | Томаківське відділення (Нікопольський відділ), |
Такшин | Олександр | Ігорович | 106 | Індустріальне відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Дніпровське районне відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Солонянське відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Новомосковський відділ, Царичанське відділення (Новомосковський відділ), Магдалинівське відділення (Новомосковський відділ), Перещепинське відділення (Новомосковський відділ), Покровське відділення (Синельниківський відділ), Синельниківський відділ, Петропавлівське відділення (Павлоградський відділ), Тернівське відділення (Павлоградський відділ), Апостолівське відділення (Нікопольський відділ), П’ятихатське відділення (Жовтоводський відділ), Верхньодніпровське відділення (Жовтоводський відділ), Криничанське відділення (Кам’янський відділ), Криворізьке районне відділення (Криворізький відділ), Саксаганське відділення (Криворізький відділ), Нікопольський відділ, Кам’янський відділ, Межівське відділення (Синельниківський відділ), Томаківське відділення (Нікопольський відділ), |
Харицька | Надія | Миколаївна | 106 | Петропавлівське відділення (Павлоградський відділ), Межівське відділення (Синельниківський відділ), |
Головко | Руслан | Ігорович | 106 | Індустріальне відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Дніпровське районне відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), |
Хоменко | Костянтин | Юрійович | 105 | Дніпровське районне відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Індустріальне відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Новомосковський відділ, Солонянське відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), |
Новік | Олег | Вячеславович | 103 | Індустріальне відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Дніпровське районне відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Новомосковський відділ, Кам’янський відділ, Солонянське відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Магдалинівське відділення (Новомосковський відділ), Перещепинське відділення (Новомосковський відділ), Царичанське відділення (Новомосковський відділ), Петропавлівське відділення (Павлоградський відділ), Тернівське відділення (Павлоградський відділ), Синельниківський відділ, Покровське відділення (Синельниківський відділ), П’ятихатське відділення (Жовтоводський відділ), Верхньодніпровське відділення (Жовтоводський відділ), Криничанське відділення (Кам’янський відділ), Нікопольський відділ, Апостолівське відділення (Нікопольський відділ), Саксаганське відділення (Криворізький відділ), Криворізьке районне відділення (Криворізький відділ), |
Кучерук | Олена | Сергіївна | 103 | Саксаганське відділення (Криворізький відділ), Криворізьке районне відділення (Криворізький відділ), Дніпровське районне відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Солонянське відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Індустріальне відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Синельниківський відділ, Верхньодніпровське відділення (Жовтоводський відділ), Криничанське відділення (Кам’янський відділ), П’ятихатське відділення (Жовтоводський відділ), Апостолівське відділення (Нікопольський відділ), Кам’янський відділ, Нікопольський відділ, Новомосковський відділ, Магдалинівське відділення (Новомосковський відділ), Перещепинське відділення (Новомосковський відділ), Царичанське відділення (Новомосковський відділ), Петропавлівське відділення (Павлоградський відділ), Тернівське відділення (Павлоградський відділ), Покровське відділення (Синельниківський відділ), |
Бондар | Олександр | Іванович | 103 | Кам’янський відділ, Криничанське відділення (Кам’янський відділ), |
Пащенко | Ірина | Юріївна | 102 | Кам’янський відділ, Дніпровське районне відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Синельниківський відділ, Новомосковський відділ, Нікопольський відділ, Індустріальне відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Солонянське відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Саксаганське відділення (Криворізький відділ), Криничанське відділення (Кам’янський відділ), Криворізьке районне відділення (Криворізький відділ), Верхньодніпровське відділення (Жовтоводський відділ), П’ятихатське відділення (Жовтоводський відділ), Апостолівське відділення (Нікопольський відділ), Магдалинівське відділення (Новомосковський відділ), Перещепинське відділення (Новомосковський відділ), Царичанське відділення (Новомосковський відділ), Петропавлівське відділення (Павлоградський відділ), Тернівське відділення (Павлоградський відділ), Покровське відділення (Синельниківський відділ), |
Христюк | Олександр | Сергійович | 99 | Новомосковський відділ, Перещепинське відділення (Новомосковський відділ), Магдалинівське відділення (Новомосковський відділ), Дніпровське районне відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Індустріальне відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Солонянське відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Царичанське відділення (Новомосковський відділ), Тернівське відділення (Павлоградський відділ), Петропавлівське відділення (Павлоградський відділ), Синельниківський відділ, Покровське відділення (Синельниківський відділ), Нікопольський відділ, Апостолівське відділення (Нікопольський відділ), |
Кузнецов | Сергій | Вячеславович | 99 | Нікопольський відділ, Індустріальне відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Солонянське відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Дніпровське районне відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Апостолівське відділення (Нікопольський відділ), |
Литвиненко | Ігор | Сергійович | 91 | Індустріальне відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Дніпровське районне відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), |
Мішура | Юрій | Вікторович | 90 | Криворізьке районне відділення (Криворізький відділ), Саксаганське відділення (Криворізький відділ), Апостолівське відділення (Нікопольський відділ), |
Крупенькіна | Юлія | Олександрівна | 90 | Тернівське відділення (Павлоградський відділ), Петропавлівське відділення (Павлоградський відділ), Синельниківський відділ, Покровське відділення (Синельниківський відділ), Новомосковський відділ, Магдалинівське відділення (Новомосковський відділ), Перещепинське відділення (Новомосковський відділ), |
Долгій | Ангеліна | Олександрівна | 89 | Новомосковський відділ, Перещепинське відділення (Новомосковський відділ), Царичанське відділення (Новомосковський відділ), Магдалинівське відділення (Новомосковський відділ), Синельниківський відділ, Покровське відділення (Синельниківський відділ), Дніпровське районне відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Межівське відділення (Синельниківський відділ), Індустріальне відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Солонянське відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Криничанське відділення (Кам’янський відділ), |
Яковлєва | Юлія | Юріївна | 88 | Індустріальне відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Дніпровське районне відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), |
Кравченко | Валерій | Вадимович | 87 | Індустріальне відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Дніпровське районне відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Петропавлівське відділення (Павлоградський відділ), Синельниківський відділ, Новомосковський відділ, Кам’янський відділ, Нікопольський відділ, Покровське відділення (Синельниківський відділ), П’ятихатське відділення (Жовтоводський відділ), Тернівське відділення (Павлоградський відділ), Криничанське відділення (Кам’янський відділ), Криворізьке районне відділення (Криворізький відділ), Солонянське відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Верхньодніпровське відділення (Жовтоводський відділ), Царичанське відділення (Новомосковський відділ), |
Пєнзєв | Сергій | Леонідович | 86 | Дніпровське районне відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Саксаганське відділення (Криворізький відділ), Криворізьке районне відділення (Криворізький відділ), Солонянське відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Синельниківський відділ, Новомосковський відділ, Нікопольський відділ, Кам’янський відділ, Криничанське відділення (Кам’янський відділ), Верхньодніпровське відділення (Жовтоводський відділ), П’ятихатське відділення (Жовтоводський відділ), Апостолівське відділення (Нікопольський відділ), Магдалинівське відділення (Новомосковський відділ), Перещепинське відділення (Новомосковський відділ), Царичанське відділення (Новомосковський відділ), Петропавлівське відділення (Павлоградський відділ), Тернівське відділення (Павлоградський відділ), Покровське відділення (Синельниківський відділ), Індустріальне відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Томаківське відділення (Нікопольський відділ), Межівське відділення (Синельниківський відділ), |
Руденко | Максим | Валерійович | 86 | Дніпровське районне відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Індустріальне відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Новомосковський відділ, Синельниківський відділ, Кам’янський відділ, |
Коломойцев | Артур | Юрійович | 85 | Індустріальне відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Дніпровське районне відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), |
Дудник | Роман | Юрійович | 85 | Індустріальне відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Дніпровське районне відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Тернівське відділення (Павлоградський відділ), Синельниківський відділ, |
Драйцель | Ігор | Сергійович | 82 | Верхньодніпровське відділення (Жовтоводський відділ), П’ятихатське відділення (Жовтоводський відділ), Криворізьке районне відділення (Криворізький відділ), Тернівське відділення (Павлоградський відділ), Саксаганське відділення (Криворізький відділ), Криничанське відділення (Кам’янський відділ), Апостолівське відділення (Нікопольський відділ), Магдалинівське відділення (Новомосковський відділ), Перещепинське відділення (Новомосковський відділ), Царичанське відділення (Новомосковський відділ), Петропавлівське відділення (Павлоградський відділ), Покровське відділення (Синельниківський відділ), Кам’янський відділ, Нікопольський відділ, Новомосковський відділ, Синельниківський відділ, Індустріальне відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Солонянське відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Дніпровське районне відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), |
Височин | Олег | Олександрович | 78 | Дніпровське районне відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Новомосковський відділ, Кам’янський відділ, Індустріальне відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Криничанське відділення (Кам’янський відділ), П’ятихатське відділення (Жовтоводський відділ), Магдалинівське відділення (Новомосковський відділ), Перещепинське відділення (Новомосковський відділ), Царичанське відділення (Новомосковський відділ), Тернівське відділення (Павлоградський відділ), Покровське відділення (Синельниківський відділ), Петропавлівське відділення (Павлоградський відділ), Апостолівське відділення (Нікопольський відділ), Верхньодніпровське відділення (Жовтоводський відділ), Криворізьке районне відділення (Криворізький відділ), Саксаганське відділення (Криворізький відділ), Солонянське відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Синельниківський відділ, Нікопольський відділ, |
Рощенко | Ігор | Юрійович | 75 | Новомосковський відділ, Індустріальне відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), |
Сувора | Світлана | Вікторівна | 73 | П’ятихатське відділення (Жовтоводський відділ), Верхньодніпровське відділення (Жовтоводський відділ), |
Коноплянка | Віталій | Анатолійович | 71 | Кам’янський відділ, Криничанське відділення (Кам’янський відділ), |
Кірієнко | Роман | Іванович | 71 | Дніпровське районне відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Індустріальне відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), |
Сухорукова | Анастасія | Миколаївна | 61 | Синельниківський відділ, |
У разі порушення Ваших прав під час проведення конкурсного відбору на службу в поліцію, у тому числі, вимагання неправомірної вигоди, Ви можете звернутися за тел.:
+38(044) 254-77-77, +38(050) 425-48-44
з 9.00 до 17.00 щодня, окрім вихідних та святкових днів
Телефон Департаменту внутрішньої безпеки для повідомлень про правопорушення, пов’язані з корупцією, чи інші протиправні дії, вчинені співробітниками правоохоронних органів:
+380 (50) 352 72 77