Прізвище | Ім'я | По батькові | Рейтинг | Обрані для служби підрозділи в порядку пріоритету |
---|---|---|---|---|
Зеленюх | Ігор | Володимирович | 118 | Залізничний відділ, Франківський відділ, Шевченківський відділ (Львів), Личаківський відділ, |
Стельмах | Олег | Любомирович | 111 | Стрийський відділ, Франківський відділ, Шевченківський відділ (Львів), Личаківський відділ, Галицький відділ, Залізничний відділ, Сихівський відділ, |
Канарєєв | Владислав | Іванович | 109 | Турківське відділення (Самбірський відділ), Галицький відділ, Залізничний відділ, Личаківський відділ, Сихівський відділ, Франківський відділ, |
Іртегов | Ілля | Костянтинович | 107 | Галицький відділ, Личаківський відділ, Франківський відділ, Шевченківський відділ (Львів), Залізничний відділ, Сихівський відділ, |
Біляк | Юлія | Романівна | 105 | Дрогобицький відділ, Трускавецьке відділення (Дрогобицький відділ), Стрийський відділ, Залізничний відділ, |
Мармуляк | Христина | Ярославівна | 101 | Перемишлянське відділення (Золочівський відділ), Галицький відділ, Личаківський відділ, |
Бойчук | Павло | Тарасович | 101 | Сокальське відділення (Червоноградський відділ), Червоноградський відділ, Дрогобицький відділ, |
Стельмашик | Іван | Володимирович | 98 | Червоноградський відділ, Жовківське відділення (Кам’янка-Бузький відділ), Шевченківський відділ (Львів), |
Болохівська | Лілія | Степанівна | 97 | Дрогобицький відділ, Стрийський відділ, Трускавецьке відділення (Дрогобицький відділ), Шевченківський відділ (Львів), Франківський відділ, Сихівський відділ, Личаківський відділ, Залізничний відділ, Галицький відділ, Миколаївське відділення (Пустомитівський відділ), Сколівське відділення (Стрийський відділ), Жидачівське відділення (Стрийський відділ), Новороздільське відділення (Пустомитівський відділ), Сокальське відділення (Червоноградський відділ), Кам’янка-Бузький відділ, Золочівський відділ, Перемишлянське відділення (Золочівський відділ), Жовківське відділення (Кам’янка-Бузький відділ), Буське відділення (Кам’янка-Бузький відділ), , Бродівське відділення (Золочівський відділ), Червоноградський відділ, Турківське відділення (Самбірський відділ), |
Федорина | Галина | Василівна | 95 | Стрийський відділ, Жидачівське відділення (Стрийський відділ), |
Кравчук | Михайло | Станіславович | 94 | Шевченківський відділ (Львів), Франківський відділ, Залізничний відділ, Галицький відділ, Жовківське відділення (Кам’янка-Бузький відділ), |
Дяків | Богдана | Зеновіївна | 93 | Сихівський відділ, Франківський відділ, Личаківський відділ, Залізничний відділ, Галицький відділ, Шевченківський відділ (Львів), |
Пущак | Андрій | Іванович | 93 | Личаківський відділ, Сихівський відділ, Галицький відділ, Залізничний відділ, |
Якименко | Василь | Анатолійович | 92 | Перемишлянське відділення (Золочівський відділ), Личаківський відділ, |
Гілевич | Роман | Романович | 92 | Червоноградський відділ, Сокальське відділення (Червоноградський відділ), Кам’янка-Бузький відділ, |
Ловганк | Андрій | Романович | 91 | Перемишлянське відділення (Золочівський відділ), Сихівський відділ, Франківський відділ, Личаківський відділ, Галицький відділ, Стрийський відділ, |
Біда | Роман | Ігорович | 91 | Сихівський відділ, Галицький відділ, Залізничний відділ, Личаківський відділ, Франківський відділ, |
Вавринюк | Данило | Анатолійович | 91 | Кам’янка-Бузький відділ, Буське відділення (Кам’янка-Бузький відділ), |
Андрусечко | Василь | Михайлович | 91 | Дрогобицький відділ, |
Гук | Ігор | Григорович | 91 | Залізничний відділ, Сихівський відділ, |
Панькевич | Марія | Богданівна | 90 | Залізничний відділ, Личаківський відділ, Франківський відділ, Сихівський відділ, Шевченківський відділ (Львів), , |
Ільницький | Микола | Олександрович | 90 | Галицький відділ, Залізничний відділ, Личаківський відділ, Франківський відділ, Новороздільське відділення (Пустомитівський відділ), , |
Прокуда | Оксана | Богданівна | 90 | Кам’янка-Бузький відділ, Жовківське відділення (Кам’янка-Бузький відділ), Буське відділення (Кам’янка-Бузький відділ), Сокальське відділення (Червоноградський відділ), Галицький відділ, Залізничний відділ, Личаківський відділ, Сихівський відділ, Франківський відділ, Шевченківський відділ (Львів), Дрогобицький відділ, Золочівський відділ, Червоноградський відділ, Стрийський відділ, Бродівське відділення (Золочівський відділ), Перемишлянське відділення (Золочівський відділ), Трускавецьке відділення (Дрогобицький відділ), Миколаївське відділення (Пустомитівський відділ), Жидачівське відділення (Стрийський відділ), , Новороздільське відділення (Пустомитівський відділ), Сколівське відділення (Стрийський відділ), Турківське відділення (Самбірський відділ), |
Жабич | Руслан | Володимирович | 90 | Залізничний відділ, Галицький відділ, Франківський відділ, |
Сіромський | Богдан | Сергійович | 89 | Залізничний відділ, Личаківський відділ, Сихівський відділ, Франківський відділ, , |
Дикий | Володимир | Романович | 89 | Галицький відділ, Франківський відділ, Личаківський відділ, |
Андрусів | Станіслав | Миколайович | 89 | Сокальське відділення (Червоноградський відділ), Червоноградський відділ, Шевченківський відділ (Львів), Личаківський відділ, Залізничний відділ, Сихівський відділ, Франківський відділ, |
Кулик | Роман | Васильович | 86 | Миколаївське відділення (Пустомитівський відділ), Жидачівське відділення (Стрийський відділ), Новороздільське відділення (Пустомитівський відділ), Галицький відділ, Залізничний відділ, Личаківський відділ, Сихівський відділ, Франківський відділ, Шевченківський відділ (Львів), Трускавецьке відділення (Дрогобицький відділ), Бродівське відділення (Золочівський відділ), Перемишлянське відділення (Золочівський відділ), Жовківське відділення (Кам’янка-Бузький відділ), Буське відділення (Кам’янка-Бузький відділ), Турківське відділення (Самбірський відділ), Сколівське відділення (Стрийський відділ), Сокальське відділення (Червоноградський відділ), , Дрогобицький відділ, Золочівський відділ, Кам’янка-Бузький відділ, Стрийський відділ, Червоноградський відділ, |
Терлецький | Петро | Михайлович | 85 | Шевченківський відділ (Львів), Франківський відділ, Личаківський відділ, |
Павлечко | Юлія | Іванівна | 84 | Залізничний відділ, Галицький відділ, Личаківський відділ, Франківський відділ, Шевченківський відділ (Львів), Сихівський відділ, |
Юрченко-Кунтій | Тетяна | Олександрівна | 84 | Залізничний відділ, Шевченківський відділ (Львів), Сихівський відділ, Франківський відділ, Личаківський відділ, |
Букартик | Оксана | Ігорівна | 83 | Залізничний відділ, Галицький відділ, Личаківський відділ, Сихівський відділ, Франківський відділ, |
Нетлюх | Михайло | Ярославович | 83 | Кам’янка-Бузький відділ, Буське відділення (Кам’янка-Бузький відділ), |
Гедз | Христина | Михайлівна | 83 | Галицький відділ, Залізничний відділ, Личаківський відділ, Франківський відділ, Шевченківський відділ (Львів), Сихівський відділ, |
Рудий | Олег | Якович | 83 | Турківське відділення (Самбірський відділ), |
Сеньковський | Андрій | Володимирович | 83 | Червоноградський відділ, Сокальське відділення (Червоноградський відділ), |
Мотас | Сергій | Іванович | 80 | Шевченківський відділ (Львів), |
Ковалишин | Віталій | Русланович | 77 | Сокальське відділення (Червоноградський відділ), Буське відділення (Кам’янка-Бузький відділ), Залізничний відділ, Личаківський відділ, Сихівський відділ, Галицький відділ, Шевченківський відділ (Львів), Жовківське відділення (Кам’янка-Бузький відділ), |
Магновський | Ігор | Йосифович | 76 | Шевченківський відділ (Львів), Франківський відділ, Сихівський відділ, Личаківський відділ, Галицький відділ, Стрийський відділ, Залізничний відділ, Трускавецьке відділення (Дрогобицький відділ), Перемишлянське відділення (Золочівський відділ), Жидачівське відділення (Стрийський відділ), Сколівське відділення (Стрийський відділ), Дрогобицький відділ, Золочівський відділ, Кам’янка-Бузький відділ, Червоноградський відділ, Бродівське відділення (Золочівський відділ), Жовківське відділення (Кам’янка-Бузький відділ), Буське відділення (Кам’янка-Бузький відділ), Турківське відділення (Самбірський відділ), Миколаївське відділення (Пустомитівський відділ), Новороздільське відділення (Пустомитівський відділ), Сокальське відділення (Червоноградський відділ), , |
Голуб | Руслан | Анатолійович | 76 | Франківський відділ, Залізничний відділ, Сихівський відділ, Шевченківський відділ (Львів), Личаківський відділ, |
Сливка | Роман | Осипович | 74 | Миколаївське відділення (Пустомитівський відділ), Стрийський відділ, Дрогобицький відділ, Галицький відділ, Личаківський відділ, Сихівський відділ, Франківський відділ, Шевченківський відділ (Львів), |
Тищук | Мар'яна | Ігорівна | 74 | Червоноградський відділ, Сокальське відділення (Червоноградський відділ), |
Михайліцька | Наталія | Михайлівна | 74 | Золочівський відділ, Буське відділення (Кам’янка-Бузький відділ), Бродівське відділення (Золочівський відділ), |
Спільник | Роман | Володимирович | 73 | Перемишлянське відділення (Золочівський відділ), Золочівський відділ, Залізничний відділ, Личаківський відділ, |
Колотій | Тетяна | Ігорівна | 73 | Дрогобицький відділ, Галицький відділ, Залізничний відділ, Личаківський відділ, Сихівський відділ, Шевченківський відділ (Львів), Франківський відділ, Трускавецьке відділення (Дрогобицький відділ), Бродівське відділення (Золочівський відділ), Перемишлянське відділення (Золочівський відділ), Жовківське відділення (Кам’янка-Бузький відділ), Буське відділення (Кам’янка-Бузький відділ), Турківське відділення (Самбірський відділ), Жидачівське відділення (Стрийський відділ), Сколівське відділення (Стрийський відділ), Миколаївське відділення (Пустомитівський відділ), Новороздільське відділення (Пустомитівський відділ), Сокальське відділення (Червоноградський відділ), , Кам’янка-Бузький відділ, Золочівський відділ, Червоноградський відділ, Стрийський відділ, |
Фургало | Ігор | Русланович | 70 | Залізничний відділ, Шевченківський відділ (Львів), Галицький відділ, Личаківський відділ, |
Карабін | Володимир | Володимирович | 69 | Золочівський відділ, Перемишлянське відділення (Золочівський відділ), Бродівське відділення (Золочівський відділ), |
Рурич | Назар | Васильович | 66 | Дрогобицький відділ, Турківське відділення (Самбірський відділ), Стрийський відділ, Трускавецьке відділення (Дрогобицький відділ), Сколівське відділення (Стрийський відділ), |
Карпів | Світлана | Володимирівна | 66 | Червоноградський відділ, |
У разі порушення Ваших прав під час проведення конкурсного відбору на службу в поліцію, у тому числі, вимагання неправомірної вигоди, Ви можете звернутися за тел.:
+38(044) 254-77-77, +38(050) 425-48-44
з 9.00 до 17.00 щодня, окрім вихідних та святкових днів
Телефон Департаменту внутрішньої безпеки для повідомлень про правопорушення, пов’язані з корупцією, чи інші протиправні дії, вчинені співробітниками правоохоронних органів:
+380 (50) 352 72 77