Прізвище | Ім'я | По батькові | Рейтинг | Обрані для служби підрозділи в порядку пріоритету |
---|---|---|---|---|
Пшенічніков | Леонід | Олександрович | 111 | Солонянське відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), |
Івженко | Станіслав | Геннадійович | 110 | Покровське відділення (Синельниківський відділ), |
Салабута | Володимир | Валерійович | 107 | Васильківське відділення (Синельниківський відділ), |
Скребнєва | Анастасія | Володимирівна | 106 | Кам’янський відділ, Південне відділення (Кам’янський відділ), |
Ціось | Владислав | Валентинович | 102 | Солонянське відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Покровське відділення (Синельниківський відділ), |
Семенюк | Аліса | Олегівна | 102 | П’ятихатське відділення (Жовтоводський відділ), |
Григор | Олексій | Андрійович | 102 | Новомосковський відділ, Царичанське відділення (Новомосковський відділ), Петриківське відділення (Новомосковський відділ), Перещепинське відділення (Новомосковський відділ), Магдалинівське відділення (Новомосковський відділ), Синельниківський відділ, Васильківське відділення (Синельниківський відділ), Межівське відділення (Синельниківський відділ), Покровське відділення (Синельниківський відділ), Солонянське відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Кам’янський відділ, Південне відділення (Кам’янський відділ), Вільногірське відділення (Жовтоводський відділ), П’ятихатське відділення (Жовтоводський відділ), Апостолівське відділення (Нікопольський відділ), Томаківське відділення (Нікопольський відділ), |
Дмитріва | Анна | Степанівна | 100 | Солонянське відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), |
Фоменко | Артем | Олександрович | 99 | Новомосковський відділ, |
Близнюк | Станіслав | Михайлович | 99 | Солонянське відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), П’ятихатське відділення (Жовтоводський відділ), Царичанське відділення (Новомосковський відділ), Межівське відділення (Синельниківський відділ), |
Тетянич | Руслан | Вікторович | 99 | Царичанське відділення (Новомосковський відділ), |
Дружиніна | Юлія | Сергіївна | 98 | Солонянське відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Синельниківський відділ, Новомосковський відділ, |
Рубан | Сергій | Володимирович | 97 | Васильківське відділення (Синельниківський відділ), Синельниківський відділ, |
Васильєва | Марина | Миколаївна | 96 | Солонянське відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), |
Кацай | Сергій | Юрійович | 96 | Магдалинівське відділення (Новомосковський відділ), Новомосковський відділ, Царичанське відділення (Новомосковський відділ), Петриківське відділення (Новомосковський відділ), |
Топал | Ігор | Юрійович | 95 | Солонянське відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Вільногірське відділення (Жовтоводський відділ), П’ятихатське відділення (Жовтоводський відділ), Апостолівське відділення (Нікопольський відділ), Томаківське відділення (Нікопольський відділ), Магдалинівське відділення (Новомосковський відділ), Кам’янський відділ, Васильківське відділення (Синельниківський відділ), Південне відділення (Кам’янський відділ), Синельниківський відділ, Перещепинське відділення (Новомосковський відділ), Петриківське відділення (Новомосковський відділ), Царичанське відділення (Новомосковський відділ), Межівське відділення (Синельниківський відділ), Покровське відділення (Синельниківський відділ), Новомосковський відділ, |
Тищенко | Альона | Леонідівна | 95 | П’ятихатське відділення (Жовтоводський відділ), |
Бондаренко | Олександр | Миколайович | 95 | Томаківське відділення (Нікопольський відділ), |
Кравченко | Володимир | Станіславович | 95 | Новомосковський відділ, Царичанське відділення (Новомосковський відділ), |
Білоусова | Ірина | Павлівна | 94 | Синельниківський відділ, |
Воронов | Сергій | Олексійович | 94 | Васильківське відділення (Синельниківський відділ), |
Михайленко | Антон | Сергійович | 93 | Солонянське відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Царичанське відділення (Новомосковський відділ), |
Векленко | Юлія | Миколаївна | 92 | Перещепинське відділення (Новомосковський відділ), Новомосковський відділ, Царичанське відділення (Новомосковський відділ), |
Пушко | Сергій | Васильович | 91 | П’ятихатське відділення (Жовтоводський відділ), |
Данілов | Олег | Ігорович | 91 | Південне відділення (Кам’янський відділ), |
Маймол | Олексій | Олексійович | 89 | Магдалинівське відділення (Новомосковський відділ), Петриківське відділення (Новомосковський відділ), Царичанське відділення (Новомосковський відділ), |
Магась | Сергій | Сергійович | 89 | Томаківське відділення (Нікопольський відділ), |
Кравченко | Антон | Юрійович | 89 | Солонянське відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Царичанське відділення (Новомосковський відділ), Магдалинівське відділення (Новомосковський відділ), |
Андреєв | Андрій | Степанович | 88 | Солонянське відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), П’ятихатське відділення (Жовтоводський відділ), Синельниківський відділ, Царичанське відділення (Новомосковський відділ), |
Лазненко | Олександр | Олександрович | 88 | Томаківське відділення (Нікопольський відділ), Апостолівське відділення (Нікопольський відділ), |
Котко | Альона | Олександрівна | 87 | Вільногірське відділення (Жовтоводський відділ), Кам’янський відділ, |
Моргун | Артем | Сергійович | 86 | Кам’янський відділ, Південне відділення (Кам’янський відділ), |
Немченко | Богдан | Володимирович | 86 | Південне відділення (Кам’янський відділ), Кам’янський відділ, Петриківське відділення (Новомосковський відділ), Царичанське відділення (Новомосковський відділ), Вільногірське відділення (Жовтоводський відділ), П’ятихатське відділення (Жовтоводський відділ), |
Сідий | Микола | Сергійович | 85 | Солонянське відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Синельниківський відділ, |
Бруй | Дмитро | Валерійович | 84 | Солонянське відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Кам’янський відділ, Синельниківський відділ, |
Чернашова | Тетяна | Василівна | 84 | П’ятихатське відділення (Жовтоводський відділ), |
Лисий | Дмитро | Володимирович | 84 | Кам’янський відділ, Вільногірське відділення (Жовтоводський відділ), |
Комісар | Олександр | Віталійович | 84 | Новомосковський відділ, Царичанське відділення (Новомосковський відділ), |
Кублицький | Артем | Дмитрович | 84 | Покровське відділення (Синельниківський відділ), Васильківське відділення (Синельниківський відділ), Синельниківський відділ, |
Василенко | Віталій | Андрійович | 83 | Кам’янський відділ, Південне відділення (Кам’янський відділ), П’ятихатське відділення (Жовтоводський відділ), |
Слободянюк | Максим | Вадимович | 83 | Новомосковський відділ, Межівське відділення (Синельниківський відділ), |
Чернявський | Іван | Леонідович | 83 | Синельниківський відділ, Новомосковський відділ, Солонянське відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), П’ятихатське відділення (Жовтоводський відділ), Царичанське відділення (Новомосковський відділ), Васильківське відділення (Синельниківський відділ), Межівське відділення (Синельниківський відділ), Магдалинівське відділення (Новомосковський відділ), Перещепинське відділення (Новомосковський відділ), Покровське відділення (Синельниківський відділ), Петриківське відділення (Новомосковський відділ), Томаківське відділення (Нікопольський відділ), Апостолівське відділення (Нікопольський відділ), Вільногірське відділення (Жовтоводський відділ), Південне відділення (Кам’янський відділ), Кам’янський відділ, |
Каплюченко | Руслан | Ігорович | 83 | П’ятихатське відділення (Жовтоводський відділ), |
Боздуган | Вадим | Валерійович | 82 | Васильківське відділення (Синельниківський відділ), Петриківське відділення (Новомосковський відділ), |
Максименко | Сергій | Іванович | 82 | Кам’янський відділ, Південне відділення (Кам’янський відділ), Царичанське відділення (Новомосковський відділ), |
Свєчніков | Юрій | Олексійович | 81 | Васильківське відділення (Синельниківський відділ), Межівське відділення (Синельниківський відділ), |
Макаркіна | Ольга | Вадимівна | 80 | Васильківське відділення (Синельниківський відділ), Межівське відділення (Синельниківський відділ), |
Тонкий | Ростислав | Едуардович | 80 | Межівське відділення (Синельниківський відділ), |
Какуша | Денис | Олександрович | 79 | Південне відділення (Кам’янський відділ), Кам’янський відділ, Вільногірське відділення (Жовтоводський відділ), |
Носач | Ліна | Володимирівна | 79 | Солонянське відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Кам’янський відділ, П’ятихатське відділення (Жовтоводський відділ), Межівське відділення (Синельниківський відділ), |
Грищенко | Олександр | Вікторович | 78 | Новомосковський відділ, Синельниківський відділ, Солонянське відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), Магдалинівське відділення (Новомосковський відділ), Перещепинське відділення (Новомосковський відділ), Петриківське відділення (Новомосковський відділ), Царичанське відділення (Новомосковський відділ), Васильківське відділення (Синельниківський відділ), Межівське відділення (Синельниківський відділ), Покровське відділення (Синельниківський відділ), Південне відділення (Кам’янський відділ), Кам’янський відділ, Вільногірське відділення (Жовтоводський відділ), П’ятихатське відділення (Жовтоводський відділ), Апостолівське відділення (Нікопольський відділ), Томаківське відділення (Нікопольський відділ), |
Тарасенко | Олексій | Олегович | 75 | Солонянське відділення (Дніпровський відділ (Дніпро)), |
Каплюченко | Юлія | Владиславівна | 74 | П’ятихатське відділення (Жовтоводський відділ), |
Бакулей | Анатолій | Анатолійович | 67 | Перещепинське відділення (Новомосковський відділ), Новомосковський відділ, |
У разі порушення Ваших прав під час проведення конкурсного відбору на службу в поліцію, у тому числі, вимагання неправомірної вигоди, Ви можете звернутися за тел.:
+38(044) 254-77-77, +38(050) 425-48-44
з 9.00 до 17.00 щодня, окрім вихідних та святкових днів
Телефон Департаменту внутрішньої безпеки для повідомлень про правопорушення, пов’язані з корупцією, чи інші протиправні дії, вчинені співробітниками правоохоронних органів:
+380 (50) 352 72 77